Služby

Bratislava

Služba „BRATISLAVA“ Vám ponuka rýchly a spoľahlivý spôsob prepravy v rámci Bratislavy. Potrebujete mať zásielku doručenú do 60 minút, 120 minút, alebo zajtra?

Spoľahnite sa, veď „Presnosť je výsada kráľov

Viac o službe Bratislava

Slovensko

Služba „Slovensko“ Vám ponúka ekonomicky výhodné prepravy v rámci Slovenska, ako aj extra rýchle doručovanie. Ak Vám stačí mať zásielku doručenú na druhý deň, tak tu máme pre Vás službu „Economy“. Potrebujete mať ešte dnes podpísané zmluvy v Bratislave a sú v Košiciach? Na to tu máme službu „Direct“.

Teraz je už len na Vás, čo si vyberiete…

Viac o službe Slovensko

Európa

Služba „Európa“ Vám ponúka doručenie zásielok na území krajín EÚ a ostatných krajín Európy s časom doručenia do troch pracovných dní v závislosti od destinácie.

Zavolajte alebo napíšte. Radi pomôžeme….

Viac o službe Európa

Svet

Služba „Svet“ Vám ponúka doručenie Vašich zásielok do celého sveta. Vaše zásielky budú doručené všade, kde to budete potrebovať. Nemusíte len posielať, dajte si tovar aj priviesť. Radi Vám pomôžeme Vášu zásielku priviesť do firmy, alebo priamo k Vám domov….

Zavolajte alebo napíšte. Radi pomôžeme….

Viac o službe Svet

Doplnkové služby

„Doplnkové služby“ sú tu len pre Vás. Máte problém so zabalením Vašej zásielky? Potrebujete zásielku precliť? Chcete si Vašu zásielku poistiť?

Sme tu, aby sme Vám pomohli…

Potrebujete vedieť cenu prepravy Vašej zásielky?

On-line objednávka